Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara!
 

Diş Hekimi Ortodontist Meltem Mutlu Güler – Sakarya

Diş Hekimi Ortodontist Meltem Mutlu Güler – Sakarya

Ortodontist Diş Hekimi Dr. Meltem Mutlu Güler Sakarya Adapazarı’nda bulunan diş kliniğinde ‘Gülüşünü Göster’ mottosuyla değişime gülüşünüz ile başlamanızı sağlıyor. Sakarya’da Ortodonti ve Estetik Diş Tedavilerinin ağırlıklı uygulandığı kliniğimizin sunduğu tüm diş tedavilerini ve hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Ortodontist Dr. Meltem Mutlu Güler, İstanbul’da çeşitli özel kliniklerde çalıştıktan sonra Sakarya’da kurduğu ortodonti öncelikli estetik diş kliniğinde kariyerine devam etmektedir. Ortodonti öncelikli tedavide amaç; sadece tek bir dişin tedavisine odaklanmadan tüm diş ve çene problemlerini yüz estetiği ile birlikte değerlendirmektir.

Gülüş tasarımı planlanırken en çok faydalandığımız tedaviler ortodonti tedavileridir. Ortodonti tedavisi ile hastaların doğal dişlerinin pozisyonları düzeltilir. Bu sayede kişiler uzun yıllar kendi doğal dişlerini kullabilmektedir. Önceliğimiz her zaman minimum diş tedavisi ile doğal ve sağlıklı gülüşler yaratmaktır. Ortodonti tedavisi kişilere doğal dişlerini kullanma olanağı sağlar. Her yaşta kişinin faydalanabileceği ortodonti tedavileri son yıllarda çeşitli tedavi seçenekleri (telsiz ortodonti, şeffaf plak tedavileri, görünmez diş teli gibi)  ile oldukça tercih edilmektedir.

Gülüş tasarımında uyguladığımız diğer tedaviler ise; diş beyazlatma tedavisi (bleaching), bonding uygulaması, pembe estetik, protez diş (lamina, zirkonyum, emax gibi) tedavileridir.

Diş çapraşıklıklarının ve boşluklarının tedavisi, çeneler arası uyumsuzluklar, kapanış problemleri, gömük diş tedavileri, Invisalign (şeffaf plak tedavisi), Incognito (görünmeyen ya da içeriden tel tedavisi) gibi konular özel ilgi alanlarıdır.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz;